TELEFON

0507 537 87 17

Hakkımızda

Urfa Marka Tescil

Uzun süredir sektörde yer alan ve kaliteli hizmetler veren Urfa marka tescil, çok sayıda bireyin ve firmanın marka oluşturmasına imkan sağlamıştır. Kurulduğu günden itibaren vizyonunu profesyonel hizmet vermek ve daha çok firmayı, kurumu markalaştırmak olarak belirleyen firmamız, bu yolda emin adımlarla ilerlemektedir. Uzun süredir bu sektörde yer alan ve sektöründe lider olmayı başaran Urfa Marka Tescil, sizlerin kısa süre içerisinde marka başvurularınızın yapılmasını ve onaylanmasını sağlamaktadır. Herkese ulaşmak ve herkese hizmet verebilmek de firmamızın yegane amaçlarından biridir. Sınırsız hizmet, sınırsız marka hedefiyle her kurumun ve bireysel oluşumun daha kolay ve basit bir şeklide marka olmasını sağlamak her zaman misyon ve vizyonumuz dahilinde olmaktadır.

 

Gizlilik ve Güvenlik

 

Müşterilerimizin kayıtları, marka başvuruları ve bilgileri firmamızın güvencesi ile gizli tutulur. Bize markalaşma ve tanınırlık kazanma amacıyla başvuran müşterilerimizin tüm bilgileri saklı tutulur. Herhangi bir sebeple başkaları ile paylaşılmaz ya da izinsiz olarak kullanılmaz. Böylece markalaştırma süreci gizlilik ve güvenlik çerçevesinde ilerler. Herhangi bir nedenle müşterilerimizin firmamızla paylaştığı hiçbir fikir ya da bilgi üçüncü bir kişiye ulaşmaz. Bir markanın kuruluş aşaması ya da yeniden kurumsallaşma, markalaşma çalışması kapsamında bize ulaşılması dahilinde üstün hizmet anlayışımızla destek sağlanır. Alanında tecrübeli çalışma arkadaşlarımız sayesinde talep edilen tüm hizmetler hassasiyetle ve güvenilirlik ön planda olarak gerçekleştirilir.

 

Hizmetlerimiz

 

Bir kuruluşun çalışma alanı ne olursa olsun kurumsal bir kimlik kazanmaya ve markalaşamaya ihtiyacı vardır. Markalaşma süreci sadece reklamı kapsamaz. Hizmetlerin nasıl sunulacağı, müşteriyle ilişkiler, marka tescili gibi pek çok önemli nokta bulunur. Uzun yıllardır bu alanda hizmet vermekte olan firmamız pek çok bireyin marka kuruluş aşamasında ihtiyaç duyduğu desteği en uygun fiyatlarla sağlamaktadır. Bir kuruluşun ve ismin marka olması ve kurumsal kimlik kazanması için gerekli olan tüm hizmetler firmamız tarafından sağlanır. Urfa Marka Tescil firması olarak başta Şanlıurfa olmak üzere ülkenin her yerindeki firmalara destek olur. Yeni kuruluş aşamasında olmanın yanı sıra yeniden kurumsal kimliği yenilemek ve etkili değişimler yapmak isteyen firmalar için de hizmet vermekteyiz. Alanında tecrübeli ve uzman çalışanlarımızla markalaşmanın her aşamasında destekçiniz olmaktayız.

 

Urfa Marka Tescil

Urfa Marka Tescil firmamız başta Şanlıurfa ve ilçeleri olmak üzere geniş bir alanda hizmet vermektedir. Bu bölgede kuruluş ve markalaşma aşamasında olan pek çok firma yöneticisi tarafından tercih edilmekteyiz. Markalaşma alanında ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri sağlayan firmamız, sürecin tamamında markaların destekçisi olur. 7 gün ve 24 saat ulaşılabilir olan firmamızdan dilediğiniz desteği oldukça uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Firmamız bünyesinde çalışan bireyler alanında uzman ve tecrübelidir. Kaliteli olmasının yanı sıra güler yüzlü ve güvenilir hizmetlerle firmalarınız markalaştırılır. Hangi alanda hizmet verdiği fark etmeksizin tüm firmalar için markalaşma hizmetleri vermekteyiz. Hizmet alanımız Şanlıurfa ve çevresine uzanan geniş bir alandır.

 

Biz Kimiz?

Urfa Marka Tescil firmamız kurulduğu günden bu yana üstün kalitede ve profesyonel hizmet sağlamaktadır. Markalaşma çalışmaları alanında firmalara destek olan firmamız, farklı alanlarda kuruluşa sahip pek çok yönetici tarafından tercih edilmektedir. İş birliği yaptığımız firmaların markalaşması, kurumsal kimlik kazanması ve büyümesi için farklı ve kesintisiz pek çok hizmet vermekteyiz. Şanlıurfa ve çevresi başta olmak üzere geniş bir alana hitap eden hizmetlerimiz, kullanıcıların memnuniyetini ve beğenisini kazanmaktadır. İş birliği yaptığımız firmalar kısa süre içerisinde markalaşma ve kurumsal kimlik kazanmaya yönelik önemli adımlar atar.

 

27 Ocak 2022, Perşembe